Творча «Котуня»

Травень 28, 2017

/  3 червня  /

/  Майстер-класи з приготування страв  /

15.00-15.45  /  юшка з тістом  /  тушкована капуста по-писарівськи  /  село Писарівка

15.00-15.45  /  поминальні голубці  /  бабка з чорносливом  /  село Олексіївка

15.45-16.30  /  лисогірські нудлі  /  село Лисогірка

15.45-16.30  /  голубці з рисом та гречкою зі шкварками  /  печеня з бабкою  /  село Серби

16.30-17.15  /  пизи  /  паланиці з бринзою  /  село Загнітків

16.30-17.15  /  ребра з чорносливом  /  коржі з маком або з часником  /  село Лисогірка

16.30-17.15  /  хрустики весільні  /  село Шершенці

17.15-18.00  /  мандрики  /  коржі з маком  /  село Пиріжна

17.15-18.00  /  каша засипана  /  вараниці з горіхово-часниковою мачанкою, сметаною  /  село Будеї

18.00-18.45  /  вареники з різними начинками  /  молочний кисіль  /  місто Кодима

18.00-18.45  /  голубці з рисом та гречкою на молоці  /  кисіль “виганяйло”  /  село Івашків

/  Майстер-класи народних майстрів  /

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Івашків-Пиріжна   Володимир  і Оксана Довган  /  село Хотів Києво-Святошинського району Київської області

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Серби-Баштанків  Володимир Іншаков  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи “Дерев’яні вироби”  /  хата Будеї-Смолянка  /  Олександр Куций  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Шершенці-Грабове  /  Сергій і Світлана Погонець  /  місто Тульчин

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Слобідка-Тимкове-Мала Слобідка  /  Володимир Приходько  /  місто Миколаїв

15.00-19.00  /  презентація мистецтва флоромозаїки  хата Серби-Баштанків  /  Петро Козловський  /  село Серби

15.00-19.00  /  майстер-класи з ткацтва  /  хата Шершенці-Грабове  /  Валентина Ткач  /  місто Київ

15.00-16.30  /  майстер-клас “Виготовлення свічок з воску” /  хата Шершенці-Грабове  /  Ольга Трунько  /  село Шершенці

/  4 червня 2017 /

/  Майстер-класи з приготування страв  /

15.00-15.45  /  мамалига з різними мачанками  /  медовуха  /  бринза  /  село Круті

15.00-15.45  /  баба нєгру  /  струхлі  /  село Тимкове

15.45-16.30  /  “сухе” тісто  /  село Баштанків

15.45-16.30  /  каша-ляпа  /  душики  /  село Грабове

16.30-17.15  /  борщ традиційний з ребрами  /  борщдес  /  узвар  /  село Петрівка

16.30-17.15  /  маківник  /  село Баштанків

17.15-18.00  /  манзарі  /  суп з галушками  /  печінка з блинчиками  /  село Лабушне

17.15-18.00  /  малісники з різними начинками  /  село Мала Слобідка

18.00-18.45  /  печеня з сирними пончиками  / сливки  /  смт Слобідка

/  Майстер-класи народних майстрів  /

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Івашків-Пиріжна   Володимир  і Оксана Довган  /  село Хотів Києво-Святошинського району Київської області

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Серби-Баштанків  /  Володимир Іншаков  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи “Дерев’яні вироби”  /  хата Будеї-Смолянка  /  Олександр Куций  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Шершенці-Грабове  /  Сергій і Світлана Погонець  /  місто Тульчин

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Слобідка-Тимкове-Мала Слобідка  /  Володимир Приходько  /  місто Миколаїв

15.00-19.00  /  презентація мистецтва флоромозаїки  хата Серби-Баштанків  /  Петро Козловський  /  село Серби

15.00-19.00  /  майстер-класи з ткацтва  /  хата Шершенці-Грабове  /  Валентина Ткач  /  місто Київ