Програма 2017

Травень 25, 2017

//  Повна програма етно-екофестивалю «Кодима-фест» 3-4 червня 2017  //

/ 3 червня 2017 /

13.00 – 14.00   прес-конференція   Івашківський будинок культури

14.00 – 14.30   урочиста хода колективів від Свято-Покровської церкви

14.30 – 15.00   офіційне відкриття фестивалю

/  Обрядове дійство “Весілля Кодимщини” /

13288665_1003672913043701_82715873_o

/  Весільна хата /

15.00  /  вечорниці  /  село Загнітків

15.30  /  сватання  /  села Баштанків  /  Олексіївка

16.00  /  випікання весільного караваю та закручування голубців  /  села Пиріжна  /  Смолянка  /  Петрівка  /  Олександрівка  /  Стримба

16.10  /  запрошення на весілля  село Загнітків

16.35  /  запрошення на вінок  /  прикрашання весільного гільця  /  села Будеї  /  Смолянка  /  Шершенці

17.00  /  розплітання коси  /  благословення надобридень  /  села Демівка  /  Попова Гребля  /  Івашків  /  РБК

17.25  /  зустріч молодого з молодою  молодий з весільними і музиками йдуть від хати Шершенці-Грабово  молода з весільними і музиками йдуть від хати Івашків-Пиріжна  села Шершенці  /  Лисогірка  /  Олексіівка  /  Івашків  /  Грабове

/ Дитяча «Котруца» /

13321041_1003672766377049_493719877_o

/  Галявина  забавлянок  /

15.00-15.10  /  дитячий духовий оркестр “Іващани”  /  село Івашків

15.10-15.30  /  ігри “Знамено”  /  “Черчик”  /  “Сліпий”  / село Баштанків

15.30-16.10  /  майстер-клас з традиційних дитячих ігор і танків з Валерієм Гладунцем та музиками гурту “Варйон”  /  місто Київ

16.10-16.40  /  ігри “Невід”  /  “Коблик”  /  “Сліпий заєць”  /  гурт “Касамара”  /  село Шершенці

16.40-17.10  /  дитячий колектив “Орелі”  /  місто Київ

17.10-17.40  /  ігри “Кепкура”  /  “Баранець”  /  “Киш-киш горобець”  /  “Віночок”  / село Баштанків

17.40-18.20  /  Сашко Лірник – казки для дітей  /  місто Київ

18.20-18.50  /  заклички  /  лічилки  /  Олена Бондар  /  Наталя Олійник  /  Оксана Янківська  /  місто Кодима  /  село Будеї

18.50-19.30  /  ігри “Коза”  /  “Свинки”  /  “Квочка”  / село Будеї

19.30-20.00  /  ігри “Горюдуб”  /  “Покупець і горщик”  /  “Квач”  / село Баштанків

 /  Халабуда для малечі  /  

16.00-17.30  /  забавлянки-колискові для найменших  /  Людмила Романенко  /  місто Кодима

 /  Подвір’я рукотворів  /  

13.00-14.00  /  майстер-клас “Лялька-мотанка”  /  Наталя Ковтун  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.00  /  майстер-клас з писанкарства  /  Валентина Бадьора  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.00  /  майстер-клас “Традиційні витинанки”  /  Олена Гладенька  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.00  /  майстер-клас “Петриківський розпис”  /  Людмила Макар  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

15.00-16.00  /  майстер-клас “Соломкарство. Янгол”  /  Іван Кравчук  /  місто Червоноград

15.00-16.00  /  майстер-клас “Ткацтво на бердечку”  /  Дарина Алєксєєнко  /  місто Київ

16.00-17.00  /  майстер-клас “Плетіння з рогозу”  /  Василь Савенко  /  місто Лубни

16.00-17.30  /  майстер-клас “Ткання сувенірів”  /  Олександра Пренко  /  місто Кропивницький

16.00-18.00  /  майстер-клас “Соломкарство. Тканий птах”  /  Марія Білай  /  місто Київ

17.00-18.30  /  майстер-клас “Виготовлення свищиків”  /  Юлія Гушул та Михайло Діденко  /  місто Вінниця

17.30-19.00  /  майстер-клас “Українська вибійка на тканині. Рушничок”  /  Ліана та Ольга Лістунови  /  місто Миколаїв

18.00-19.00  /  майстер-клас “Ниткова мотанка. Пташечка”  /  Лариса Мансурова  /  місто Київ

/  Розбишацький гай  /  

15.00-20.00  /  звитяги  /  Майя Осадча  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

/  Творча «Котуня»  /

13313760_1003673629710296_1727538617_o

/  Майстер-класи з приготування страв  /

15.00-15.45  /  юшка з тістом  /  тушкована капуста по-писарівськи  /  село Писарівка

15.00-15.45  /  поминальні голубці  /  бабка з чорносливом  /  село Олексіївка

15.45-16.30  /  лисогірські нудлі  /  село Лисогірка

15.45-16.30  /  голубці з рисом та гречкою зі шкварками  /  печеня з бабкою  /  село Серби

16.30-17.15  /  пизи  /  паланиці з бринзою  /  село Загнітків

16.30-17.15  /  ребра з чорносливом  /  коржі з маком або з часником  /  село Лисогірка

16.30-17.15  /  хрустики весільні  /  село Шершенці

17.15-18.00  /  мандрики  /  коржі з маком  /  село Пиріжна

17.15-18.00  /  каша засипана  /  вараниці з горіхово-часниковою мачанкою, сметаною  /  село Будеї

18.00-18.45  /  вареники з різними начинками  /  молочний кисіль  /  місто Кодима

18.00-18.45  /  голубці з рисом та гречкою на молоці  /  кисіль “виганяйло”  /  село Івашків

/  Майстер-класи народних майстрів  /

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Івашків-Пиріжна   Володимир  і Оксана Довган  /  село Хотів Києво-Святошинського району Київської області

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Серби-Баштанків  Володимир Іншаков  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи “Дерев’яні вироби”  /  хата Будеї-Смолянка  /  Олександр Куций  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Шершенці-Грабове  /  Сергій і Світлана Погонець  /  місто Тульчин

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Слобідка-Тимкове-Мала Слобідка  /  Володимир Приходько  /  місто Миколаїв

15.00-19.00  /  презентація мистецтва флоромозаїки  хата Серби-Баштанків  /  Петро Козловський  /  село Серби

15.00-19.00  /  майстер-класи з ткацтва  /  хата Шершенці-Грабове  /  Валентина Ткач  /  місто Київ

15.00-16.30  /  майстер-клас “Виготовлення свічок з воску” /  хата Шершенці-Грабове  /  Ольга Трунько  /  село Шершенці

/  Кобзарська хата  /

13313548_1003673313043661_1447685121_o

15.00-16.00  /  Олександр Гончаренко  /  місто Київ

16.00-17.00  /  Тарас Компаніченко  /  місто Київ

17.00-18.00  /  Андрій  Ляшук  /  місто Рівне

18.00-19.00  /  Тарас Силенко  /  місто Київ

/  Головна сцена  /

13313951_1003672609710398_38296365_o

14.30  /  відкриття етно-екофестивалю “Кодима-фест”

18.00  /  гурт “Орелі”  /  місто Київ

18.30  /  гурт “Сільська музика”  /  місто Рівне

19.20  /  гурт “Хорея Козацька”  /  місто Київ

20.10  /  гурт “Друже Музико”  /  місто Одеса

20.50  /  гурт “Русичі”  /  місто Білгород-Дністровський

21.50  /  гурт “PoliКарп”  /  місто Київ

23.00  /  ніч танців

/ 4 червня 2017 /

/  Обрядове дійство “Весілля Кодимщини” /

13288665_1003672913043701_82715873_o

/  Весільна хата /

14.00  /  викуп молодої  /  обряд з калачами та з гільцем  /  молодий іде від шершенецької хати   молода схована в весільній хаті  /  села Шершенці  /  Лисогірка  /  Лабушна  /  Олексіївка  /  Івашків  /  Грабово

14.30  /  почесна (пропій)   села Серби  /  Пиріжна

14.55  /  танці з дарами   села Тимкове  /  Слобідка  /  Серби  /  Шершенці

15.05  /  данс   села Тимкове  /  Слобідка  /  Серби  /  Шершенці

15.15  /  в’язання сватів   села Івашків  /  Попова Гребля

15.30  /  покривання молодої  гурт Незабудка  смт Слобідка  /  села Тимкове  /  Пиріжна  /  Мала Слобідка

15.50  /  молода танцює з вінком і дружками  смт Слобідка  /  села Тимкове  Загнітків

16.00  /  виступ гурту “Сільська музика”  /  місто Рівне

16.15  /  ІІ день весілля  /  сніданок молодій  /  смт Слобідка  /  села Тимкове  /  Шершенці  /  Тимків  /  Правда

16.40  /  весільні проданки  село Загнітків

17.10  /  кухарка  села Пиріжна  /  Івашків

17.25  /  чоботи  гурт Незабудка  села Тимкове  /  Лабушне  /  Грабове  /  Шершенці

17.35  весілля батьків  катання на тачці від весільної хати до великої сцени  села Будеї  Тимкове  Пиріжна  Івашків  Лабушне  Шершенці  РБК

/ Дитяча «Котруца» /

13321041_1003672766377049_493719877_o

/  Галявина  забавлянок  /

14.00-14.10  /  дитячий духовий оркестр “Іващани”  /  село Івашків

14.10-14.40  /  ігри “Жмурки”  /  “Бочка”  /  “Довга лоза”  /  село Івашків

14.40-15.20  /  дитячий колектив “Орелі”  /  місто Київ

15.20-15.50  /  ігри “Коза”  /  “Полянки”  /  “Бурячки”  /  село Будеї

15.50-16.30  /  Сашко Лірник – казки для дітей  /  місто Київ

16.30-17.00  /  ігри “Кепкур”  /  “Блошки”  /  “Клубочок”  /  село Баштанків

17.00-17.30  /  заклички  /  лічилки  /  Антоніна Цвигун  /  Оксана Янківська  /  місто Кодима  /  село Будеї

17.30-18.00  /  ігра “Копане масло”  /  село Загнітків

/  Халабуда для малечі  /  

14.30-16.00  /  забавлянки-колискові для найменших  /  Людмила Романенко  /  місто Кодима

  /  Подвір’я рукотворів  /  

13.00-14.30  /  майстер-клас “Лялька-мотанка”  /  Наталя Ковтун  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.30  /  майстер-клас з писанкарства  /  Валентина Бадьора  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.30  /  майстер-клас “Традиційні витинанки”  /  Олена Гладенька  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

13.00-14.30  /  майстер-клас “Петриківський розпис”  /  Людмила Макар  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

14.30-16.00   майстер-клас “Виготовлення іграшки. Писанка-брязкальце”  /  Юлія Гушул та Михайло Діденко  /  місто Вінниця

15.00-16.00  /  майстер-клас “Соломкарство. Оберіг”  /  Іван Кравчук  /  місто Червоноград

15.00-16.00  /  майстер-клас “Ниткова мотанка. Коник”  /  Лариса Мансурова  /  місто Київ

15.30-16.10  /  майстер-клас “Ткацтво на бердечку”  /  Дарина Алєксєєнко  /  місто Київ

15.30-17.00  /  майстер-клас “Соломкарство. Коник”  /  Марія Білай  /  місто Київ

16.00-18.00  /  майстер-клас “Ткання сувенірів”  /  Олександра Пренко  /  місто Кропивницький

16.15-17.15  /  майстер-клас “Плетіння з рогозу.  Личаки”  /  Василь Савенко  /  місто Лубни

17.30-19.00  /  майстер-клас “Українська вибійка на тканині. Серветка”  /  Ліана та Ольга Лістунови  /  місто Миколаїв

/  Розбишацький гай  /  

15.00-18.00  /  звитяги  /  Майя Осадча  /  ЦДЮТ  /  місто Кодима

/  Творча «Котуня»  /

13313760_1003673629710296_1727538617_o

/  Майстер-класи з приготування страв  /

15.00-15.45  /  мамалига з різними мачанками  /  медовуха  /  бринза  /  село Круті

15.00-15.45  /  баба нєгру  /  струхлі  /  село Тимкове

15.45-16.30  /  “сухе” тісто  /  село Баштанків

15.45-16.30  /  каша-ляпа  /  душики  /  село Грабове

16.30-17.15  /  борщ традиційний з ребрами  /  борщдес  /  узвар  /  село Петрівка

16.30-17.15  /  маківник  /  село Баштанків

17.15-18.00  /  манзарі  /  суп з галушками  /  печінка з блинчиками  /  село Лабушне

17.15-18.00  /  малісники з різними начинками  /  село Мала Слобідка

18.00-18.45  /  печеня з сирними пончиками  / сливки  /  смт Слобідка

/  Майстер-класи народних майстрів  /

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Івашків-Пиріжна   Володимир  і Оксана Довган  /  село Хотів Києво-Святошинського району Київської області

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Серби-Баштанків  /  Володимир Іншаков  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи “Дерев’яні вироби”  /  хата Будеї-Смолянка  /  Олександр Куций  /  місто Київ

15.00-19.00  /  майстер-класи з гончарства  /  хата Шершенці-Грабове  /  Сергій і Світлана Погонець  /  місто Тульчин

15.00-19.00  /  майстер-класи з різьби по дереву  /  хата Слобідка-Тимкове-Мала Слобідка  /  Володимир Приходько  /  місто Миколаїв

15.00-19.00  /  презентація мистецтва флоромозаїки  хата Серби-Баштанків  /  Петро Козловський  /  село Серби

15.00-19.00  /  майстер-класи з ткацтва  /  хата Шершенці-Грабове  /  Валентина Ткач  /  місто Київ

/  Кобзарська хата  /

13313548_1003673313043661_1447685121_o

14.00-15.00  /  Андрій  Ляшук  /  місто Рівне

15.00-16.00  /  Олександр Гончаренко  /  місто Київ

16.00-17.00  /  Тарас Силенко  /  місто Київ

/  Головна сцена  /

13313951_1003672609710398_38296365_o

18.00  /  гурт “Сільська музика”  /  місто Рівне

18.30  /  сольний виступ  /  Олексій Заєць  /  село Людвинівка Макарівського району Київської області

18.45  /  гурт “Радуйся”  /  село Хотів Києво-Святошинського району Київської області

19.15  /  сольний виступ  /  Олексій Заєць  /  село Людвинівка Макарівського району Київської області

19.30  /  гурт “Надобридень”  /  місто Київ

20.30  /  гурт “Joryj Kłoc”  /  місто Львів

21.30  /  гурт “Феликс Шиндер и Деньги Вперед”  /  місто Одеса