Програма 2016

Травень 21, 2016

 

//  Повна програма етно-екофестивалю «Кодима-фест» 18-19 червня 2016  //

/ 18 червня 2016 /

13.30 – 14.00   урочиста хода колективів від Свято-Покровської церкви

14.00 – 15.00   відкриття фестивалю

15.30 – 16.00   прес-конференція   Івашківський будинок культури

/ Еко-майданчик «Клака» /

13334311_1003672943043698_590392400_o

Місце проведення – Івашківський будинок культури:

09.00-13.30  /  семінар “Практичні аспекти органічного виробництва в особистих селянських господарствах”

08.30-09.00  /  реєстрація  учасників

09.00-09.10  /  вітальне слово  /  Голова Кодимської районної державної адміністрації Вадим Козачок  /  Організатор фестивалю, керівник проекту «Етно-екофестиваль Кодима-фест» Дмитро Скорик

09.10-09.30  /  “Що називають органічним продуктом. Переваги органічного землеробства”  /  Тетяна Ситник, керівник Retail Academy, експерт з розвитку органічного ринку в Україні,  м. Київ, організатор семінару

09.30-10.30  /  “Органічне садівництво. Економіка інтенсивного саду. Бізнес-план на закладку саду (1 га та 10 га)”  /  Валентина Лановенко, співвласник приватного розсаднику  плодових культур (з літа 2016 у перехідному періоді до статусу «organic»), м. Київ

10.30-11.30  /  “Використання біопрепаратів БТУ-Центру в органічному землеробстві”  /  Володимир Білко, головний агроконсультант-мікробіолог, компанія БТУ-Центр, біопрепарати ТМ «Жива Земля»

11.30-12.00  /  “Застосування Ефективних Мікроорганізмів в органічному землеробстві”  /  Руслан Володимирович Горобець, генеральний директор, ТОВ “ЕМ Україна”, офіційний представник EMRO Японії в Україні, м. Кировоград

12.00-12.30  /  “Ягідно-фруктовий кластер. Основа стратегії розвитку громади”  /  Віктор Валентинович Ольшевський, голова сільради с. Снітків Мурованокуриловецького р-ну, Вінницька обл.

12.30-12.50  /  “Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва – як ефективний механізм кооперації виробників органічної продукції”  /  Людмила Геннадіївна Клебанова, голова правління Всеукраїнської громадської організації “Рада жінок-фермерів України”, м. Одеса

12.50-13.15  /  “Енергоощадні і екотехнології в сільському господарстві. Сонячні та повітряні колектори як рішення по зниженню витрат в органічному сільському господарюванні”  /  Юрій Дудикевич, консультант з питань енергоощадження, м. Львів

13.15-13.30  /  відповіді на запитання  /  дискусія  /  всі учасники семінару

Місце проведення – подвіря етно-екохати «Білочі»:

15.00-15.45  /  майстер-клас з приготування страви “Хрустики “Прежитурі””  /  с. Шершенці

16.00-17.00  /  клака (традиція закладання хати гуртом)  /  гурт «Витоки»  /  с. Загнітків

 /  Екскурсії  /

Маршрут №1 Івашків – Будеї – Кодима – Івашків (4 години)

9:30  /  виїзд із села Івашків

10:00-11:00  /  село Будеї  /  об’єкти для відвідування: дерев’яна церква св. Параскеви 1902 р., диво-вітряк, «Грушка» – місце, де колись знаходилась корчма на «Шпаковому шляху»

11:40-13:00  /  місто Кодима  /  об’єкти для відвідування: старе іудейське кладовище, Хрестовоздвиженський православний храм, Кодимський районний історико-краєзнавчий музей

13:30  /  повернення в початкову точку маршруту – село Івашків

Маршрут №2 Кодима – Шершенці – Загнітків – Івашків (4.5 години)

9:00-10:00 місто Кодима  /  об’єкти для відвідування: старе іудейське кладовище, Хрестовоздвиженський православний храм, Кодимський районний історико-краєзнавчий музей

10:30-11:20  /  село Шершенці  /  об’єкти для відвідування: ізвор «Три хрести», панський маєток, Михайлівська церква кінця 19 ст.

11:40-12:30  / село Загнітків  /  об’єкти для відвідування: Загнітківський Яр, шахти, козацькі хрести на сільському кладовищі

13:30 / приїзд в село Івашків

/  Ярмарок народних майстрів  /

ЯРМАРОК МАЙСТРІВ

11.00-21.00

/ Дитячий майданчик «Котруца» /

13321041_1003672766377049_493719877_o

/  Дитяча сцена  /

13.00-13.20  /  заклички, лічилки

15.15-15.35  /  подільські гаївки  /  дитячий фольклорний колектив «Ладосвіти»

16.20-16.50  /  Сашко Лірник – казки для дітей

/  Територія традиційних рухливих ігор  /

12.00-13.00  /  ігри “Знамено”  /  “Черчик”  /  “Сліпий”

14.30-15.15  /  ігри “Кремушки”  /  “Струмочок”  /  “Пекар”

15.35-16.20  /  ігри  /  дитячий колектив «Орелі»

16.50-17.35  /  ігри “Кепкура”  /  “Баранець”  /  “Киш-киш горобець”  /  “Віночок”

17.35-18.00  /  ігри “Коза”  /  “Свинки”  /  “Квочка”

 /  Територія для малюків  /  

14.30-15.00  /  забавлянки-колискові для наймолодших

17.10-17.40  /  забавлянки-колискові для наймолодших

 /  Територія рукоділля  /  

12.00-13.30  /  майстер-клас “Лялька-мотанка”

12.00-16.00  /  майстер-клас з гончарства

14.30-16.00  /  майстер-клас з писанкарства

14.30-16.00  /  майстер-клас «Ліплення з солоного тіста»

16.00-17.00  /  майстер-клас «Виготовлення м’ячика з вовни»

17.00-18.00  /  майстер-клас «Ткацтво на берді»

/  Кіноклуб  /

15.00-17.00  /  показ документальних фільмів Ганни Яровенко, українського режисера, оператора, акторки, члена Національної спілки кінематографістів України

17.00-20.00  /  мультфільми

/  Майданчик традиційної подільської кухні «Котуня»  /

13313760_1003673629710296_1727538617_o

/  Майстер-класи з приготування страв  /

15.00-15.45  /  юшка з тістом  /  село Писарівка

15.00-15.45  /  лисогірські нудлі  /  ребра з чорносливом  /  коржі з маком або з часником  /  село Лисогірка

15.45-16.30  /  тушкована капуста по-писарівськи  /  село Писарівка

15.45-16.30  /  голубці  /  село Серби

15.45-16.30  /  спраглий борщ  /  місто Кодима

16.30-17.15  /  печеня з пончиками  /  село Серби

16.30-17.15  /  єврейський штрудель  /  збитень  /  місто Кодима

16.30-17.15  /  печеня з сирними пончиками  /  сливки  /  смт Слобідка

17.15-18.00  /  голубці з рисом та гречкою на молоці  /  кисіль “виганяйло”  /  село Івашків

17.15-18.00  /  сальтисон  /  медовуха  /  бринза  /  село Круті

 

/  Денна сцена  /

денна сцена

15.00  /  танцювальний майстер-клас від гурту “Занедбанці”

15.30  /  духовий оркестр  /  вокальний гурт “Демівчанка”

16.00  /  танцювальний майстер-клас від гурту “Гуляйгород”

16.30  /  інструментальний гурт “Грабівські музики”

16.40  /  козацькі забави  /  Максим Голота

17.00   весілля: калач для дружби, викуп молодої, данс  /  духовий оркестр “Бетута”  /  гурт “Касамара”

/  Кобзарська галявина  /

13313548_1003673313043661_1447685121_o

Подвір’я етно-екохати «Білочі» під яблунею:

12.00   Олександр Гончаренко

12.20   Андрій Сілецький

12.40   Тарас Силенко

13.10   Олександр Тріус

Подвір’я Свято-Покровської церкви:

16.00   псальми   гурт “Божичі”

16.25   старосвітська ліра, старосвітська бандура   Олександр Тріус

16.50   кобза   Андрій Сілецький

17.15   старосвітська бандура

17.40   старосвітська ліра

/  Головна сцена  /

13313951_1003672609710398_38296365_o

14.00  /  відкриття “Кодима-фесту”

18.00  /  гурт “Занедбанці”

19.00  /  гурт “Гуляйгород”

19.40  /  грузинський танцювальний колектив “Сакартвело”

19.50  /  народний ансамбль “Етнос”

20.15  /  грузинський танцювальний колектив “Сакартвело”

20.20  /  болгарський танцювальний колектив

20.35  /  казки для дорослих  /  Сашко Лірник

21.00  /  гурт “Божичі”

21.50  /  гурт “Консонанс-ретро”

22.20  /  грузинський танцювальний колектив “Сакартвело”

22.30  /  гурт “Баламути”

23.10  /  гурт “Русичі”

/ 19 червня 2016 /

Місце проведення – Івашківський будинок культури:

10.00-13.00  /  Українсько-польський науковий форум «Кодимське порубіжжя – межа цивілізації»

/ Еко-майданчик «Клака» /

13334311_1003672943043698_590392400_o

Місце проведення – подвір’я етно-екохати «Білочі»

12.00-17.00  /  етно-екохата «Білочі» пропонує еко-чаї, молочні бальзами на травах та літні квіткові напої

15.15-16.00  /  майстер-клас з приготування страви “Мамалига з мачанками”  /  село Шершенці

 /  Екскурсії  /

Маршрут №3  /  Івашків – Кодима – Пиріжна – Івашків (4 години)

9:30  /  виїзд із села Івашків

10:00-11:20  /  місто Кодима  /  об’єкти для відвідування: старе іудейське кладовище, Хрестовоздвиженський православний храм, Кодимський районний історико-краєзнавчий музей

11:50-12:50  /  село Пиріжна  /  об’єкти для відвідування: Церква Архистратига Михаїла, «Жолоби», «Демкові криниці»

13:30  повернення в початкову точку маршруту – село Івашків

Маршрут №4  /  Івашків – Лабушне – Круті – Кодима – Івашків (4.5 години)

9:00  виїзд із села Івашків

9:30-10:20  /  село Лабушне  /  об’єкти для відвідування: Церква Вознесіння середини 19 ст., традиційна лабушнянська хата з елементами молдавського стилю

10:50-11:30  село Круті / об’єкти для відвідування: Покровська церква кінця 19 ст.; школа – колишнє духовне училище, де навчався письменник – фольклорист Анатоль Свидницький; будівля дитсадка – колишня церковно-приходська школа

12:10-13:10  /  місто Кодима  /  об’єкти для відвідування: старе іудейське кладовище, Хрестовоздвиженський православний храм, Кодимський районний історико-краєзнавчий музей

13:30  /  повернення в початкову точку маршруту – село Івашків

/  Ярмарок народних майстрів  /

ЯРМАРОК МАЙСТРІВ

11.00-21.00

/  Кіноклуб  /

15.00-17.00  /  показ документальних фільмів Ганни Яровенко, українського режисера, оператора, акторки, члена Національної спілки кінематографістів України

17.00-20.00  /  мультфільми

/  Денна сцена  /

денна сцена

12.30  /  гурт “Незабудка”

12.40  /  гурт “Калинонька”

12.50  /  “Зелені свята”  /  дитячий гурт “Витоки”

13.00  /  дует “Петрівка”

13.05  /  Лабушненський духовий гурт

13.10  /  весілля: сніданок для молодої, гуляння нанашки  /  гурт “Бетута”  /  гурт “Касамара”

14.10  /  танцювальний майстер-клас від гурту “Надобридень”

14.35  /  козацькі забави  /  Максим Голота

14.50  /  гурт “Берегиня”

15.05  /  дует “Сестри Казновські”

15.10  /  гурт “Сербляночка”

15.20  /  козацькі забави  /  Максим Голота

15.40  /  гурт “Майстриха”

15.50  /  гурт “Весільні музики”

16.10  /  танцювальний майстер-клас від гурту “Божичі”

16.40  /  гурт “Консонанс-ретро”

16.50  /  спільне виконання фрейлека «Бетута»  /  духові колективи району

/ Дитячий майданчик «Котруца» /

13321041_1003672766377049_493719877_o

/  Дитяча сцена  /

12.45-13.15  /  дитячий колектив«Орелі»

14.00-14.30  /  дитячий колектив «Витоки»

15.30-15.50  /  заклички, лічилки

16.15-16.45  /  танцювальна програма дитячого колективу «Ладосвіти»

16.45-17.00  /  Сашко Лірник – казки для дітей

 /  Територія традиційних рухливих ігор  /  

12.00-12.45  /  ігри “Жмурки”  /  “Бочка”  /  “Довга лоза”

13.15-14.00  /  ігри “Коза”  /  “Полянки”  /  “Бурячки”

14.30-16.15  /  ігри “Кицьки”  /  “Ниточки”  /  “Невід”

16.45-17.30  /  ігри “Копане масло”  /  “Довга лоза”  /  “Кепкур”

 /  Територія для малюків  /  

14.30-15.00  /  забавлянки-колискові для наймолодших

 /  Територія рукоділля  /  

12.00-13.30  /  майстер-клас «Виготовлення м’яча з бурдюха»

12.00-16.00  /  майстер-клас з гончарства

13.30-15.00  /  майстер-клас з писанкарства

13.30-15.00  /  майстер-клас з витинанки

15.00-16.30  /  майстер-клас «Ляльки з сіна»

16.30-17.00  /  майстер-клас «Традиційна українська вибійка на тканині»

/  Майданчик традиційної подільської кухні «Котуня»  /

13313760_1003673629710296_1727538617_o

/  Майстер-класи з приготування страв  /

13.00-13.45  /  великодня начинка  /  село Грабово

13.45-14.30  /  манзарі  /  суп з галушками  /  село Лабушне

13.45-14.30  /  душики  /  село Грабово

14.30-15.15  /  печінка з блинчиками  /  село Лабушне

14.30-15.15  /  мандрики  /  коржі з маком  /  село Пиріжна

14.30-15.15  /  каша поминальна по-кодимськи  /  ліниві вареники” (домашня лапша з сиром і шкварками)  /  молочний кисіль  /  місто Кодима

15.15-16.00  /  пизи  /  село Загнітків

15.15-16.00  /  поминальні голубці  /  бабка з чорносливом  / село Олексіївка

16.00-16.45  /  паланиці з бринзою  /  село Загнітків

16.00-16.45  /  “сухе” тісто  /  маківник  /  село Баштанків

16.45-17.30  /  баба нєгру  /  малаванки  /  село Тимків

16.45-17.30  /  запечена квасоля з цибулею в горщику  /  вареники з приказками  /  борщдес  /  село Петрівка

/  Кобзарська галявина  /

13313548_1003673313043661_1447685121_o

Подвіря Свято-Покровської церкви

14.00-15.00  /  Ярослав Крисько

15.00-16.00  /  Андрій  Ляшук

16.00-17.00  /  Тарас Компаніченко

/  Кіноклуб  /

15.00-17.00  /  показ документальних фільмів Ганни Яровенко, українського режисера, оператора, акторки, члена Національної спілки кінематографістів України

17.00-20.00  /  мультфільми

/  Головна сцена  /

13313951_1003672609710398_38296365_o

17.00  /  гурт “Надобридень”

17.40  /  танцювальна програма  /  гурт «Баламути»

18.10  /  гурт “Хорея козацька”

19.10  /  гурт “Божичі” з танцювальною програмою

20.10  /  Сашко Лірник – казки для дорослих

21.10  /  гурт “Burdon Folk Band”

22.10  /  гурт “Vacя Club”