Третій «Кодима-фест» традиційно відбудеться на Зелені свята – 26-27 травня 2018 року!

18813636_641292916068104_321217708057883915_nЦьогорічний, третій, етно-екофестиваль «Кодима-фест» традиційно відбудеться на Зелені свята – 26-27 травня! Місце проведення – село Івашків Кодимського району, що на півночі Одещини.

Фестиваль традиційної культури «Кодима-фест» – наймасштабніший культурний захід на території північної Одещини, який було визнано експертами найкращим етнофестивалем України, набуває ще більшого розмаху!

Окрім ще глибшого занурення в традиційну місцеву культуру, фестиваль стане простором для відтворення духу доби славетного козацтва. Гості фестивалю поринуть в атмосферу козацької минувшини та доторкнуться до витоків сили нашого народу, що досконало досліджена етнографами та істориками Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Продовжуючи тематику відтворення традицій, Одеський Український театр ім. В. Василька виступить на нашому фестивалі з виставою “Кайдаші” – хронікою побуту та сімейних відносин минулих століть. Театр костюму Одеського театрально-художнього училища вражатиме вправно відтвореними взірцями народного одягу.

У перший день фестивалю для гостей «Кодима-фест» відбудеться театралізований концерт: місцеві та запрошені автентичні гурти виконуватимуть веселі та ліричні пісні, а також обрядові дійства, що в дні Зелених свят набувають особливого значення. Другого дня розкинеться гучне та яскраве ярмаркове дійство – відвідувачі фестивалю повною мірою відчують колорит місцевості, серед якої проходив стародавній торговельний шлях, що став головною умовою життя багатоетнічного населення нашого краю.

На фестивалі діятиме 8 головних локацій:

ГОЛОВНА СЦЕНА

Епіцентр фестивалю. Тут проходитимуть театральні вистави, виступи фольклорних колективів та етно-рок гуртів.

ДЕННА СЦЕНА

Місце для виступів гуртів народної творчості та демонстрації місцевих традицій ярмаркування.

ДИТЯЧА КОТРУЦА

Виступи дитячих фольклорних колективів, майстер-класи з традиційних народних ремесел, ігор і танків.

ТВОРЧА КОТУНЯ

Гастрономічне свято – місцеві жителі представлять свої самобутні страви, кухарі навчать приготуванню їжі на живому вогні та в печі.

КОБЗАРСЬКА АЛЬТАНКА

Кобзарі та лірники познайомлять глядачів із давніми народними мелодіями та їх сучасним аранжуванням.

ЯРМАРОК МАЙСТРІВ

Народні майстри представлять власні рукотвори та проведуть безкоштовні майстер-класи для гостей фестивалю.

КОЗАЦЬКИЙ СТАН

На новій локації фестивалю гості братимуть участь у відтворенні духу та сили славетних часів козацтва.

МАЙДАНЧИК ПРЕСИ

Прес-конференції з організаторами та гостями фестивалю: артистами, майстрами.

ІІІ етно-екофестиваль «Кодима-фест» – особливий, і не лише новими локаціями, інтерактивними дійствами та участю гуртів світового рівня, а й покращенням інфраструктури. Цього року автолюбителі зможуть дістатись до фестивальної території швидко і з насолодою від новенького і рівненького дорожнього покриття!